Dil Seçeneği Seçmek İçin Abarlift.com
Bize Ulaşın 0542 829 95 51

MODERNİZASYON

Bu basit sorular, ne zaman modernizasyona ihtiyaç olduğunu belirlemenize yardımcı olur:

1. Asansörleriniz sık sık bozuluyor mu? 
2. Asansörünüzün kullanıcı güvenliği konusunda memnun musunuz? 
3. Asansör iniş katıyla aynı seviyede duruyor mu? 
4. Asansörünüzün iç kısmı kötü durumda mı?

  • Müşteriye özel çözümler sunuyoruz
  • Asansörlerin tamamen değişiminden tek bir parçanın değişimine kadar
  • Amaç ne olursa olsun doğru çözüm bulunur
  • Herşey tek elden yürümektedir– danışmanlık ve doğru çözümün teklifi, kurulum ve bakım.
  • Abar Asansör yenileme çözüm olanaklarını keşfedin
  • Seçilen parçaları güncelleme olasılıklarımızı keşfedin
  • ABAR  modernizasyon çözümleri yolcuları hareket halinde tutuyor. Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, Abar asansör sizin için çözümü modernizasyondur.

    Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinizin güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır

Hizmetlerimiz

İletişime Geçin

ABAR asansör sizlere en iyi hizmet verebilmek için açılmış bir şirkettir. Cebinize uygun fiyatlar sunmaktadır. ABAR asansör kuruluşundan bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir tüm yurtta ve dünya da hizmet veren güvenilir bir firma olarak seçkin üreticiler arasında yer almakta gurur duymaktadır. ABAR asansör güvenli teknolojilerin yanı sıra konforu ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Sizlerin güvenine layık olmaktan ve sizlerin desteğiyle sürekli büyümekten son derece onurlu ve gururluyuz. Müşterilerine sunduğu 7/24 kesintisiz hizmet sayesinde müşterilerimizin ihtiyacı oldukları anda yanınızdayız. Firma olarak en çok önemsediğimiz şey müşteri memnuniyetidir her daim bizimle iletişime geçebilir sorunlarınızı anlatabilir soracağınız şeyler varsa sorabilir yanıtını alabilirsiniz. ABAR asansörün kullandığı malzemeleri inceleyip yerinde görebilirsiniz müşterilerimizin yanına yeni müşteriler almak için sizleri ABAR asansör şirketine bekliyoruz. Bu kısa süreçte bize destek olan ve bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Montaj, revizyon ve arıza bakım konularında deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle hizmetindeyiz.

İletişim Formu